ut art studio

Розпис стін в школі

Цілі художнього розпису стін у школах

Згадайте себе у школі, часи, коли із самого ранку і до середини дня ви проводили час у стінах рідного навчального закладу, пізнаючи цей світ. Тоді нас оточували стандартні портрети класиків, саморобні стінгазети і картонні таблиці. Часи змінилися, загалом, школи лишаються такими самими. Хоча це ж так просто – змінити настрій учнів додавши на стіни школи художнього розпису та креативних граффіті!

Сила графіті полягає у тому, що малюнки немов «розмовляють» із дітьми зрозумілою для них мовою. Із молодшими школяриками – через героїв улюблених мультфільмів та милих звіряток. Зі старшокласниками – через персонажів культових фільмів, видатних особистостей та поп-ідолів.

Також розпис шкільних стін виконує і освітню функцію. Графіті може зацікавити дітей до пізнання географії (пам'ятки країн), історії (знакові події), літератури (письменники та герої). Профільні навчальні кабінети розпис зробить більш атмосферними, додавши у класи англійської мови пейзажі Лондона, а у кабінет фізики – лабораторію мадам Кюрі.

Окрім того, графіті у школі має терапевтичний ефект для дітей, адже навчання – постійне навантаження та стрес. Незвичні художні розсписи у школі допоможуть дітям розслабитися, переключити увагу. А допоможе у цьому правильно підібрана кольорова палітра малюнку – наші художники дадуть пораду і у цьому.

Переваги та ціни

Шкільні графіті – довговічні, їх легко обновити. Ми використовуємо якісні матеріали, перевірені нашими художниками на десятках об'єктів. Ціна залежить від складності малюнку, площі робіт і термінів виконання.

Будемо раді відповісти на ваші питання і побажання.

Приклад графіті стін у школі

  • Розпис стін в школі, актовий зал
  • Локація: м. Київ, Спеціалізована школа №316
  • Об’єм виконаних робіт: 18 м2
  • Термін виконання: 5 днів (2 художника).