ut art studio

Картини на замовлення

В UT ART STUDIO ми знаємо, що кращий подарунок на будь-який вік – це творчість. Наша команда створює унікальні картини на замовлення будь-якої складності та наповнення: на подарунок рідним чи друзям, для себе, розбавити інтер’єр будинку такими творами, які неможливо зустріти або підкреслити будь-яку подію. Команда UT ART STUDIO впорається з будь-яким завданням.

 

Своєю чергою, остаточний зовнішній вигляд готової картини, будь то один з варіантів модульних зображень, розбитих на сегменти, або ж сюжет в окремій картині завжди узгоджуються з замовником і не мають ніяких тематичних і стилістичних обмежень.

Картина на замовлення від UT ART STUDIO – це не просто мистецтво у всіх його проявах, але і можливість відтворити в інтер’єрі особливу енергетику та атмосферу споглядання улюбленого зображення.

Якщо ви мрієте про художній витвір, але не знаходите нічого навіть віддалено схожого – майстри UT ART STUDIO будуть раді направити всю фантазію і досвід на виконання вашої мрії.

Досвід UT ART STUDIO говорить за себе: 13 років роботи на ринку художніх послуг і більш ніж 600 проектів у творчому «багажі»! Всі художники UT ART STUDIO мають професійну освіту.

Ми любимо створювати масштабні роботи, тому великі обсяги для нас не проблема!

Завжди готові відповісти на будь-які Ваші запитання.

Ми будемо раді допомогти в здійсненні Вашої мрії.