U t a r t s t u d i o
ut art studio
ut art studio
ut art studio
ut art studio
ut art studio

Переваги графіті-студії Uptown Team

Ми маємо великий досвід у створенні графіті та художньому оформленні великих площ як для приватних осіб, компаній, так і для навчальних закладів, ряду кращих фітнес-центрів та спортзалів по всій Україні. Ми працюємо з самими вимогливими замовниками і створюємо графіті картини, пейзажі, портрети на стінах, стелях, фасадах, воротах, парканах, будівлях шкілах, садочках, в приватних будинках, в квартирах, в кращих ресторанах Києва, в ігрових кімнатах, лаундж зонах офісів IT- корпорацій, в офісах будівельних і архітектурних компаній України. У нашій команді працюють фахівці, які вже мають успішний досвід у створенні: пейзажів, об'ємних композицій, портретів реалістичних художніх картин. Наші співробітники створять для вас максимально реалістичний макет Вашого майбутнього мистецького проекту відповідно до Вашого запиту.

Проекти Uptown Team

Плануєте відкривати кафе, ресторан, спортивний клуб? Наші фахівці, художники та дизайнери, допоможуть вам вдосконалити його образ, правильно розставити актуальні і привабливі акценти в інтер'єрі та екстер'єрі так, щоб ваш заклад приємно вразив і надовго залишився у пам'яті ваших клієнтів. Чи плануєте робити ремонт у приватному будинку або у квартирі? Ми допоможемо зробити ваше житло стильним і сучасним. Розповідаємо і радимо як за допомогою візуальних ефектів можна покращити внутрішню і зовнішню архітектуру Вашого житла. За необхідності, створемо документацію у співробітництві із архітекторами і дизайнерами. Маємо досвід робіт на різноманітних поверхнях: на фасадах будівель, всередині приміщень, на декоративних поверхнях, стелях.

Графіті у рекламі

Ми часто співпрацюємо із рекламними агенціями, адже графіті-реклама є більш договічною і незвичною. Рекламний художній розпис або мурал виглядає ефектно і яскраво, та завжди привертає увагу неповторністю. Реклама за допомогою графіті, муралів, уарт-об'єктів, графіті-шоу і графіті майстер-класів є трендом у  наші дні. Вона цікава, приваблива, неординарна, вносить новизну сприйняття рекламованого об'єкта. Наша графіті-команда готова допомогти вам на самому початку проекту. Ми готові взяти активну участь в пошуку і розробці вашого унікального образу. Зробити його неповторним, таким який стане привабливим та бажаним для клієнтів.

Пріорітети у роботі з клієнтами

У нас у пріоритеті не тільки висока якість робіт, але і виконання їх в обумовлені договорами терміни. Наші фахівці розробляють макети під ключ, із подальшою калькуляцією проекту і веденням кошторису. Як юридична особа ми маємо можливість укладати договори по всій Україні і за кордоном. Ми відкриті до співпраці, готові вести проекти по всій Україні і за її межами, у нас гнучкий графік. Виконуємо роботи якісно і вчасно, розробляємо макети з нуля і надаємо кошторису робіт, працюємо з приватними замовленнями та із великими корпораціями. Також важливим нашим пріорітетом є конфіденційність, у разі якщо не плануєте публікувати результати вашого замовлення у відкритих джерелах.

Наші Клиєнти

Командою Uptown Team реалізовано понад 600 проектів. У нашому доробку є багаторазові перемоги в графіті конкурсах України. Ми щороку проведимо корпоративні заходи і майстер-класів в таких компаніях як: "Філіп Морріс", "Мистецький Арсенал", "Mitsubishi motors", "Нова пошта" та інших. Ми пишаємося розписом офісів в промислових приміщень у таких компаніях: "Renault motors", "Рудь", "СТБ", "Епіцентр", "ДБК Житлобуд", "Crossfit BANDA", "LANET", "Luxoft", "Inro Pro" та інші. Наша перевага – висока якість роботи і відмінна швидкість виконання арт-проектів. За час існування нашого колективу послугою "графіті на замовлення" скористалося безліч клієнтів в Києві та інших регіонах України, а також країнах Європи.
ut art studio
ut art studio Контакти