U t a r t s t u d i o
ut art studio
ut art studio
ut art studio
ut art studio
ut art studio

Переваги студії UT-ART STUDIO

Ми працюємо з найвимогливішими замовниками та створюємо графіті картини, пейзажі, портрети на стінах, стелях, фасадах, воротах, парканах, школах, садочках, в приватних будинках, у квартирах, в кращих ресторанах Києва, в ігрових кімнатах, лаунж зонах офісів IT- корпорацій, в офісах будівельних й архітектурних компаній України. В наших рядах, фахівці, які вже мають успішний досвід у створенні пейзажів, об'ємних композицій, портретів реалістичних художніх картин. Наші художники створять для вас максимально реалістичний макет вашого майбутнього мистецького проекту відповідно до вашого запиту.

Проекти UT ART STUDIO

Якщо Ви починаєте або плануєте відкривати кафе, ресторан, спортивний клуб, наші фахівці, художники та дизайнери, допоможуть вам удосконалити його образ, правильно розставити актуальні та привабливі акценти в інтер'єрі та екстер'єрі таким чином, щоб ваш заклад запам’ятали. Ви плануєте робити ремонт в приватному будинку або квартирі? Ми допоможемо зробити ваш його більш стильним і сучасним. Розповімо і порадимо, як за допомогою візуальних ефектів можна поліпшити або видозмінити внутрішню і зовнішню архітектуру вашого житла. Ми активно співпрацюємо з архітекторами та дизайнерами. У нашому арсеналі досвіду і портфоліо широкий вибір робіт на різних поверхнях: на фасадах будівель, всередині приміщень, на декоративних поверхнях, стелях.

Графіті в рекламі від UT ART STUDIO

Реклама за допомогою графіті, муралів, артоб'єктів, графіті-шоу і графіті майстер-класів є мейнстримом 21 століття. Ми готові взяти активну участь в пошуку і розробці вашого унікального образу. Зробити його неповторним, таким який стане основним і еталонним для послідовників. На стільки унікальним, щоби його захотіли собі всі навкруги. Наші фахівці розробляють макети під ключ, з подальшою калькуляцією проекту і веденням кошторису.

Пріоритети команди UT ART STUDIO в роботі з клієнтами

У нас в пріоритеті не тільки висока якість робіт, але і виконання їх в терміни, підкріплені договорами. Як юридична особа ми маємо можливість укладати договори по всій Україні та за кордоном. Ми відкриті до співпраці та готові працювати по всій Україні і за її межами!
ut art studio
ut art studio Контакти