Художнє оздоблення приміщень парку розваг «NEOPOLIS» ТРЦ «Respublika Park», м.Київ , Кільцева дорога,1
Це вже третій проект художнього оздоблення парку розваг, виконаний нашою командою у Києві. Парк NEOPOLIS є найновішим та найбільш насиченим різноманітними активностями парк, що відкрився за останній час.
Парк має свою авторську ідею та легенду, згідно якої і виконана художня частина проекту облаштування. Візуальна частина відіграє важливу роль, оскільки доповнює загальну атмосферу та приховує інженерні конструкції, розділяє на різні тематичні та вікові зони атракціонів, виділяє ресторан та кімнати для святкування. Оздоблені були не лише стіни, а й окремі конструкції деяких атракціонів парку.
Малюнки виконані за допомогою пневматичного інструменту та методом аерографії. У порівнянні з фотошпалерами та банерним друком має ряд переваг: має насичені кольори, є однорідним, не має швів з’єднання полотен, можливий локальний ремонт при значних механічний пошкодженнях, можливе багаторазове вологе прибирання, можливість адаптування малюнку без додаткового проектування до приміщення по розмірам, урахуванням комунікацій, тощо. Загальна площа оздоблення близько 3500 м². Для роботи використані сучасні сертифіковані водорозчинні фарби. Художне оздоблення периметральних стін, що мають висоту понад 12 м, виконувалося за допомогою підйомників Pekkaniska. Час реалізації проекту склав 4 календарних місяці, роботи виконувалися паралельно з монтажем обладнання та загального облаштування.