ut art studio

Графіті на замовлення

Ми точно знаємо, що кожен у своєму житті хотів взяти в руки балончик і вилити свої почуття малюнком на стіні. Команда UT ART STUDIO займається цим щодня: графіті будь-якої складності та наповнення, реалізація найскладніших замовлень в стислі терміни. Просто довірте свою мрію UT ART STUDIO!

Найсучаснішим і водночас чіпляючим мистецтвом можна з упевненістю назвати давно звичне графіті, яке створюється художниками за допомогою аерозольної фарби. Такі малюнки привертають увагу своєю автентичністю та складністю. Вони вдихають в інтер'єр чи екстер'єр динаміку, зухвалість і сміливість.

Ідей у ​​художників команди UT ART STUDIO, що працюють в стилі графіті, божевільна кількість для кожного замовника і всі вони наповнені енергією драйву: створити арт в інтер'єр будинку або окремої кімнати, щоб дати волю емоціям і відчути свободу; намалювати "заряд на стінах" для спортивного клубу або автосервісу, який може стати частиною успішного брендингу; заповнити шкільні коридори або спортзали вдало підібраним яскравим графіті; опрацювати стиль зображення для магазину або клубу, щоб створити рекламний хід для залучення клієнтів.

Команда UT ART STUDIO готова до будь-якого виклику!

Ми любимо створювати масштабні роботи, тому великі обсяги для нас не проблема!

Завжди готові відповісти на будь-які ваші запитання.

Ми будемо раді допомогти в здійсненні вашої мрії.