ut art studio

3D Розпис Стін

Щоб створити іншу незвичайну реальність, потрібно просто замовити у команди UT ART STUDIO 3D малюнок. Це можливість реалізувати будь-який світ всередині або зовні приміщення і зануритися в нього з головою – об'ємні зображення оживають на стінах і викликають неймовірні емоції. Такий розпис в інтер'єрі стане відмінним рішенням для розширення простору і додання приміщенню індивідуальності, незалежно від обраного стилю. Команда UT ART STUDIO створює світи в інтер'єрах будь-якої складності та втілює мрії в реальність!

Незалежно від розмірів малюнка, 3D-малюнок дозволить створити об'ємне зображення, до якого хочеться доторкнутися або переміститися в сюжет. Такі прийоми виглядають креативно і динамічно.

3D-малюнок націлений на залучення уваги, створення незабутнього враження та особливих емоцій. Такий прийом підходить для реклами, для популяризації бренду, а також для компаній, які працюють у сфері надання послуг. Об'ємний малюнок на будь-якій поверхні швидко відкладається в пам'яті та працює краще класичної реклами.

Не менш ефектно і стильно виглядає 3D-арт, що застосовується для оформлення вулиць, спортзалів і майданчиків або навіть технічних будівель, великих ангарів. Тривимірний яскравий малюнок допоможе до невпізнання змінити старі споруди, паркани та гаражі, поверхня яких може перетворитися в «живого» хижака, що розсипаються в різні боки сколи стіни чи об'ємне графіті.

Ми любимо створювати масштабні роботи, тому великі обсяги для нас не проблема!

Завжди готові відповісти на будь-які ваші запитання.

Ми будемо раді допомогти в здійсненні вашої мрії.